fildent ailesi

FİLDENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Ağız ve Çene Cerrahisi Uzmanı Dr.Dt.Hamiyet Ünsal tarafından kurulan FİLDENT ilk kliniğini 2018 yılı ocak ayında Ankara'nın gelişmekte olan bölgesi Yaşamkent' te faaliyete geçirmiştir.

FİLDENT 2020 senesine gelindiğinde İstanbul Suadiye’de 2. kliniğini faaliyete geçirmek üzere hazırlıklara başlamıştır. FİLDENT olarak vizyonumuz modern tıp gelişmelerini yakından takip eden ekibimiz ile 7'den 70'e tüm hastalarımıza uluslar arası kaliteli hizmet sunmaktır.

FİLDENT olarak Genel Diş Hekimliği, Kozmetik Diş Hekimliği, Pediatrik Diş Hekimliği, Ortodonti, Endodonti, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, İmplantoloji, Protetik Diş Tedavisi, Periyodonti, Sedasyon Diş Hekimliği ve Diş Hijyeni ile ilgili en iyi diş hekimleri, uzmanlar, diş hijyenistleri ve bakım personeli grubunu sizler için bir araya getirdik. Her zaman 'Hastadan Yana ve Etik Kurallara Uygun' hizmet vermeyi amaç edinmiş FİLDENT Yaşamkent Mah. 3250. Cadde Ankabatı Dükkanları No:108 Ankara'da (Yaşamkent PTT karşısı) ve ayrıca (Istanbul adresi yazilacak) hizmet vermektedir.